HAKKIMIZDA

HER ZAMAN BAŞARIYA GİDEN YOL

Kutiş Kutuculuk 1977 yılında Davutpaşa'da el yapımı kutu imalâtı ile ambalâj sektörüne girmiştir. Her geçen gün yeni yatırımlarla büyüyen ve hedef yükselten firmamız üretimine Kıraç- Esenyurt bölgesindeki 5000 m²lik tesisinde devam etmektedir.

43 yıllık engin tecrübesini, günümüz teknolojisi ile birleştirerek her geçen gün çıtasını yükselten Kutiş Kutuculuk; ambalâj konusunda, gıda, tekstil, ayakkabı, kozmetik gibi pek çok sektörde Türkiye'nin önde gelen firmaları ile Avrupa ve Orta Doğuda yer alan müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterilerine en uygun maliyet ile kaliteli ürünler sunan firmamız, üretimde sağladığı çeşitlilikle geniş bir ürün ağı sağlamaktadır. Ayrıca Macintosh bilgisayar sistemleri ile profesyonel grafik hizmeti sunan firmamız,  alanlarında uzman 70 kişilik kadrosu ile müşterilerinin isteklerine göre değişik çeşitlerde kutu üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Her zaman kendini yenileyen yapısı ve yeni ürünler için yapılan yatırımlarla ilerleyen firmamız, ambalaj sektöründeki varlığını daha da ileriye taşıyarak sürdürmektedir.

ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ